אירועים עסקיים

03/06/20

אירועים עסקיים

אירועי בוטיק למספר מצומצם של אורחים או הפקות-ענק בהשתתפות אלפים – באקספו תל אביב תמצאו את התשתית המקצועית בישראל לקיום אירועים עסקיים מכל סוג

 

אירועים עסקיים הם חלק בלתי נפרד מהתרבות הארגונית של המאה ה-21. בימינו, נדיר למצוא עסק, גדול כקטן, שאינו משלב אירועים בלוח השנה העסקי. אלה יכולים להיות אירועים פנימיים המיועדים לעובדי הארגון או למשל אירועי חשיפת מוצר לשוק בהשתתפות אורחים חיצוניים. אירועים נוספים ברוח זו הם ימי גיבוש, "ימי הולדת" לחברה, כנסים מקצועיים, ימי עיון, אירועי בוטיק ללקוחות מיוחדים ועוד ועוד.

אירוע עסקי הוא הפקה לכל דבר. ככזה, הוא מחויב בכל האלמנטים שמרכיבים אירוע כהלכתו: בחירת ספקים ותיאום ביניהם, גיבוש קונספט, עמידה בתקציב, יצירת תוכן וכמובן – תשתית שמאפשרת לכל להתקיים. למיקום בו מתרחש האירוע יש השפעה מכרעת על הצלחתו ועל האופן שבו הוא ייחווה בקרב אורחיו. חסכנות במקומות הלא נכונים, "עיגול פינות" וקצוות לא סגורים ישפיעו ישירות על איכות האירוע והתנהלותו.

מתחם אקספו תל אביב מתמחה באירוח אירועים מכל סוג ובכל היקף. הצוות המקצועי והמנוסה של המתחם ידוע בדקדקנותו וביצירתיות שלו, כמו גם ביכולתו לחשוב לעומק על כל פרט ופרט. מאות תערוכות ואירועים בכל שנה וניסיון של עשורים הפכו את אקספו למתחם המוכר והמהימן בישראל להפקת אירועים מכל סוג. בין הארגונים הבולטים שבחרו באקספו תמצאו את מייקרוסופט, אמזון, גוגל, כלכליסט, איגוד המהנדסים, איגוד השיווק, איגוד רופאי הילדים, חברת תדהר, סופרפארם, ארומדיה ישראל, כלל ביטוח ועוד. 

8 ביתנים ו-20 אולמות – אינסוף אפשרויות

אקספו תל אביב מעמיד לרשות מבקריו 8 ביתנים ו-20 אולמות וחללים, המתאימים לאירועים, כנסים, ירידים, תערוכות ומופעים. הביתנים והאולמות שבתוכם נבדלים זה מזה בגודלם ובשירותים שהם מציעים, וערוכים לאירועים שבין 100 ל- 9,000 אורחים ומבקרים. כל חלל ניתן לעיצוב ולסידור-מחדש בהתאם לקונספט, לשאיפות ולתקציב של המארגנים. האפשרויות, כך יגלו חברות שבחרו באקספו תל אביב, הן כמעט אינסופיות.

לרשות המארגנים עומדות מגוון אפשרויות לסידורי ישיבה/עמידה בכל חלל. צוות המתחם ערוך לספק במידת הצורך לצוות המארגנים כיסאות ושולחנות, במות נואם, מסכים, מקרנים, מערכות הגברה ותאורה. מחיצות אקוסטיות עומדות גם-הן לרשות המארגנים בחלק מהביתנים, לצורך חציצה ומיצוי אופטימלי של החללים השונים.

מתחם אקספו מציע גם תשתית מתקדמת לקיום אירועים מיוחדים. ארגונים שמתכננים אירוע מושקע ומורכב במיוחד, כזה הדורש לוגיסטיקה וציוד יוצאי דופן, יוכלו להשתמש בציוד הזמין בביתנים החכמים. באלה, ניתן להשתמש גם בתשתית אורקולית משוכללת ובקורות מיוחדות המאפשרות עומסי תליה מירביים. בביתנים אלה קיימת אפשרות להפעלת מזנוני מכירה/קייטרינג בזמן האירוע. 

אירועי קידום עסקי – הרושם הוא חלק מן המכירה

כל ארגון ועסק משקיעים משאבים בבניית תדמית. אירועי חברה הם הזדמנות לחזק את התדמית הזו, להרשים ו"ללכוד" לקוחות פוטנציאליים. אירוע עסקי, כמו כל פעולה אחרת שהחברה עושה בשוק, מטפחת מוניטין מסוים ומהווה סוג של אמצעי שיווק. על כן, אין לזלזל בהפקות מסוג זה, ולהשקיע בפרטים הקטנים.

תשומת הלב לפרטים תקפה ביתר-שאת כשמדובר באירועים המארחים לקוחות חשובים – מהארץ או מחו"ל. במקרה שכזה, כמו גם בקודם, יש לחשוב על האפקט המתבקש על האורחים: כיצד נרצה שירגישו בבואם למתחם? עם איזה רושם נרצה שייצאו מן האירוע? איזו מן תדמית נחזק או נטפח באמצעות האירוע? התשובות לשאלות אלה ישפיעו ישירות על בחירת הקונספט, העיצוב, הספקים, וכמובן – על בחירת החלל עצמו.

מסיבה זו, מרכיבים כמו נוחות, מוביליות וגישה לאירוע נושאים בחשיבות גדולה. לצד מחשבה על הקונספט והעיצוב – יש לוודא שאלמנטים בסיסיים כמו מקומות חניה, דרכי הגעה וניקיון אינם נזנחים ומטופלים כראוי. באקספו תל אביב תמצאו שכלל מרכיבים אלה זוכים לתשומת הלב המיטבית:

  • ניקיון: כל החללים והביתנים באקספו עוברים ניקיון ומתוחזקים ביסודיות. חברות הניקיון והתחזוקה נבחרות בקפידה ומפוקחות באדיקות על ידי צוותי אקספו.

  • בטיחות: אקספו דוגל בשמירה על בטיחות לקוחותיו ומבקריו. כל אירוע המתקיים במתחם מחוייב בהגשת תכניות של בודקי חשמל ויועצי בטיחות, על פי הקבוע בחוק. רשימת ספקים אפשריים, שלוקטה בדקדקנות, תועבר למארגני האירועים וניתן למצוא אותה אף באתר אקספו.

  • מקומות חנייה: בסביבת מתחם אקספו תל אביב מצויים כ-2,500 מקומות חניה, המחולקים בין המתחם עצמו, חניון הרכבת, חניון גני יהושע והיכל שלמה.

  • גישה למתחם: ערוצי הגישה למתחם הם רבים – הן למגיעים בתחבורה ציבורית והן למגיעים ברכב פרטי. המתחם שוכן בסמוך לתחנת רכבת האוניברסיטה ובסמוך אליו עוברים קווי אוטובוס רבים. נתיבי איילון, כביש גהה, כביש החוף וכביש 5 מובילים, כולם, ישירות למתחם.

  • קשרי ספקים: אחד הדברים החשובים באירוע הוא בחירת הספקים הנכונים. בהיעדר קייטרינג איכותי, תקשורת מתקדמת ונקודות חשמל בטוחות – שלמות האירוע כולו מוטל בסכנה. אקספו מתגאה ברשימת ספקים מן השורה הראשונה, כזו שנבנתה לאורך שנים של ניסיון וקשרים. תוכלו להסתייע בהמלצותינו ובניסיוננו לבחירת הספקים המתאימים ביותר לאירוע שלכם.

  • התאמה פר-לקוח: כ-400 אירועים מתקיימים באקספו מדי שנה. כל אחד הותאם באופן אישי ללקוחותיו, ו"הולבש" למידותיו של הארגון, צרכיו, שאיפותיו ותקציבו. כשמדובר באירועים עסקיים – יצירת רושם טוב הוא אחת ממטרות הבסיס. הצוות המיומן של אקספו יסייע לכל ארגון להותיר את תביעת האצבע הייחודית לו.

 

המשיכו את החוויה בעיר האנרגטית והתוססת בישראל:  

המיקום של מתחם אקספו תל אביב, בלב לבה של העיר תל אביב, מהווה גורם משיכה בפני עצמו. מבקרי המתחמים ישמחו להמשיך את החוויה בעיר האנרגטית והקצבית בישראל, וליהנות מההיצע האינסופי שלה בתחומי התרבות, הקולינריה, הבילוי והפנאי. אורחים מחו"ל, בפרט, ישמחו לגלות עיר שוקקת, ורסטילית ומלאת-חיים, שתאריך את האירוע, ותעצים אותו.

    רוצים להתייעץ? אנחנו כאן