תערוכות

01/06/20

תערוכות

מתחם אקספו תל אביב הוא המתחם הוותיק, המתקדם והמוכר ביותר בישראל להפקת תערוכות מסוגים שונים. חללים חדישים ומודרניים לצד צוות מנוסה ויצירתי יבטיחו אירוע ברמה הגבוהה ביותר, בכל עולמות התוכן.

 

מתחם אקספו תל אביב מתמחה בהפקת תערוכות עסקיות ומקצועיות בכל סדר גודל. בין אם מדובר בתערוכה קטנה של כמה מאות אנשים או בהתכנסות-ענק בינלאומית בהשתתפות אלפי אורחים מרחבי העולם – במתחמים של אקספו תל אביב תמצאו את התשתית המקצועית והמתקדמת בישראל. אקספו תל אביב מתמחה בהפקת כנסים מקצועיים ועסקיים מכלל עולמות התוכן, בהם טכנולוגיה, בריאות, רכב, ביטחון, מדע, אמנות, רפואה, עיצוב ועוד. צוות המתחם מזמין את לקוחותיו לאתגר אותו בכל דרישה ורעיון יצירתי, ולגלות שכל צורך, חזון או חלום באים על סיפוקם.

לשימושם של האורחים עומד מגוון מרשים של ביתנים ואולמות – כולם מאובזרים, מרושתים ובעלי אפשרות התאמה מקסימלית לצרכי הלקוח. ברחבי המתחם פועלים 8 ביתנים ו-20 אולמות בגדלים ובעיצובים שונים, הערוכים לקיום כל סוגי האירועים. בשנים האחרונות אף התווסף למתחם ביתן 2 החדשני, המציע חלל חכם וורסטילי, היחיד מסוגו במזרח התיכון. בכך, משלים הוא את חוויית האירוח והופך את אקספו תל אביב לשם-דבר בינלאומי בתחומו.

  • חללים חכמים וורסטיליים – מתחם אקספו תל אביב מספק תשתית מקצועית ומקיפה לקיום מגוון רחב של התכנסויות. בכל אחד מהביתנים תמצאו נקודות תקשורת, נקודות חשמל, נקודות מים, נקודות ביוב, נקודות לאוויר דחוס ותאי שירותים. בנוסף, עומדים לרשות המפיקים מגוון אפשרויות לסידור חלל האירוע, בהתאם לצרכים השונים. במידת הצורך, אקספו ערוך לספק גם כיסאות, במות נואם, מסכים ומקרנים ומערכות תאורה והגברה. במתחמים החכמים תמצאו תשתיות מתאימות לעומסי תקרה מרביים המיועדות למופעים עם מפרט טכני כבד או מורכב במיוחד. בביתן 2 אף נבנו מטבחי קצה מאובזרים להפעלת שירותי הסעדה לאירועים רבי משתתפים, כמו גם קרוב ל-200 חדרי שירותים.

  • מחיצות אקוסטיות – לשימוש צוותי ההפקה עומדות מחיצות אקוסטיות להפרדה בין חללים. אלה, מאפשרות לחצוץ בין אירועים, ולקיים כמה מהם במקביל במתחם אחד. המחיצות מבטיחות הפרדה מוחלטת בין החללים תוך שמירה על אקוסטיקה ברמה הגבוהה ביותר, לשימוש המארגנים.

  • אפליקצית ניווט – אורחי אקספו תל אביב יוכלו ליהנות מאפליקציית ניווט מרשימה וחדשנית, המאפשרת ניווט קל בתוך החללים השונים ומחוצה להם. משתתפי תערוכות עסקיות בתל אביב יוכלו לקבל מידע בזמן אמת על המתרחש במתחמים, לנווט לחניה ולהתרשם מתצוגה בתלת מימד של המבנים השונים. האפליקציה מסונכרנת עם אפליקציות הניווט WAZE ו-Google Map, וזמינה להורדה ב-App store וב-Google play.

  • קשרים מקצועיים – בכל שנה מארח המתחם מאות אירועים, כנסים ומופעים. הניסיון המקצועי, כמו גם הקשרים שנוצרו לאורך הדרך, עומדים לרשות המארגנים, ומאפשרים להם גישה לספקים הטובים והמובילים בישראל. באי הביתנים יוכלו ליהנות משירותי הספקים הקבועים והמומלצים של אקספו לקבלת שירותי קייטרינג והסעדה, ייעוץ חשמל, הנדסת חשמל, אספקת תקשורת ועוד. שאלו את צוות המתחם על ספקים בתחומים נוספים.

  • שירות – הנהלת אקספו והצוות התפעולי חרטו על דגלם מקצועיות ושירות ברמה הגבוהה ביותר, כמו גם תמיכה בחדשנות וביזמויות. בכל אירוע מושקעים מיטב המשאבים האנושיים והטכנולוגיים הזמינים בשוק. אלה, ידאגו להפיח חיים בכל רעיון או שאיפה מקצועית של הלקוח.

  • זמינות – החללים באקספו תל אביב פתוחים ועובדים 24/7 ולאורך כל השנה (למעט יום כיפור), לנוחיות המבקרים.

 

אירועים באקספו תל אביב – ירידה לפרטים הקטנים ביותר

עבור כל בית עסק, קטן כגדול, השתתפות בתערוכה עסקית היא אינה עניין של מה בכך. מדובר, לרוב, באירוע רב-חשיבות שמחייב הקצאה של זמן, כסף ואנרגיות. ארגונים ובעלי עסקים מכירים בהזדמנות הגלומה בו, ועל כן מוכנים לשאת במחיר ולהשקיע את המשאבים הדרושים. תערוכה מוצלחת, כך הם יודעים, היא אירוע עסקי לכל דבר שמאפשר הרחבה של קשרים מקצועיים, חשיפה בפני קהלים חדשים, סימון לקוחות פוטנציאליים, ליקוט מידע, מכירת מוצרים ועוד ועוד.

המיקום הנבחר ורמת ההפקה הם חלק מרכזי בהצלחתו של האירוע. על ההפקה להיות מקצועית, אמינה ומהימנה. המיקום בו מתרחש האירוע הוא הבסיס להצלחתו, ועליו לתמוך בצרכים וברצונות של מפיקיו. בהיעדר בסיס מאפשר – איכות ההפקה כולה שרויה בסכנה.

אקספו תל אביב מספק את התשתית המתקדמת והאמינה ביותר בישראל לקיום כל סוג של התכנסות. באמתחתו של צוות המתחם מאות אירועים מקומיים ובינלאומיים של ארגונים בעלי-שם. בין ההפקות המתקיימות באקספו שנה אחר שנה תמצאו את תערוכת הביטחון הבינלאומית, תערוכת אוטומוטור, תערוכת התיירות, תערוכת ישראפוד ועוד מגוון עצום של ארגונים ומוסדות. לצוות של אקספו ניסיון בהפקות מכל סוג שהוא, בהן תערוכות אינטראקטיביות וכאלה הדורשות לוגיסטיקה וסידורים מורכבים. כל אחת מהן מופקת ומעוצבת בהתאם לדרישת הלקוח, ויורדת לפרטים הקטנים ביותר.

* בטיחות: מתחם אקספו תל אביב מתחייב לשמירה בטיחותם של אורחיו. הירידים באקספו, כמו שאר האירועים והכנסים המתרחשים בשטחו, מפוקחים ונבדקים על ידי מהנדסי בטיחות וחשמל, ומחויבים בהגשת תוכניות מאושרות וחתומות לפי חוק.

 

תערוכות עסקיות בתל אביב – מרכז החדשנות והמסחר של ישראל

קשה לחשוב על מיקום טבעי יותר מ"העיר הלבנה" לקיום תערוכה עסקית. היא נחשבת לבירת המסחר, התרבות והכלכלה של ישראל, ועל כן מהווה בחירה מתבקשת עבור כל הפקה. כמי שמרכזת בתוכה אינסוף יזמים, יוצרים, אנשי עסקים ואמנים – תל אביב היא המיקום המושלם להחליף בו רעיונות, ליצור קשרים, להתפתח וללקט מידע. בסיום ההתכנסות, יכולים המשתתפים להמשיך את החווייה בבירה הבלתי-רשמית של ישראל, וליהנות משלל האפשרויות שהיא טומנת: קולינריה ברמה בינלאומית, מתחמי בילוי ופנאי, מקומות לינה ואירוח. ביקור בתל אביב יאפשר למבקרים להאריך את החווייה ואף למתוח אותה עד הקצה.

    רוצים להתייעץ? אנחנו כאן