גדולים מהחיים: אינסוף אפשרויות לקיום כנסים בקנה מידה גדול

15/05/22

כנסים מתקיימים על בסיס קבוע בעולם האקדמי וכן בעולם העסקי, בענפים כגון רפואה, הייטק, תזונה, מסחר. במהלכם מומחים מהארץ והעולם נפגשים ומקיימים הרצאות ודיונים בנושא מקצועי ולעיתים גם סדנאות מעשיות. אקספו תל אביב, המרכז המוביל לכנסים, ירידים, תערוכות והופעות חיות מתהדר בניסיון רב שנים בהפקת כנסים מקומיים ובינלאומיים, ועל כן הוא מספק את התשתית השירותית, הטכנולוגית והלוגיסטית האידיאלית לקיום כנס מתקדם

 

מתחמים ואולמות שמגשימים את כל החלומות

 

אקספו תל אביב מציע פתרון יעיל ופשוט להפקת כנסים גדולים – שפע מתחמים מפוארים, יוקרתיים ודינמיים שמציעים אפשרויות ליהנות משירותי אינטרנט בקצב מהיר, מבחר של 7 חברות קייטרינג וזמינות גבוהה, שכן ממוקמים באזור אסטרטגי נוח להגעה מכל נקודה על המפה.

 

לדוגמא המליאה בביתן 1, הוא מתחם עצום שניתן לקיים בו כנס מושקע ומפואר ולהעשיר את עולמם של כ-5,000 משתתפים. לצד זה תגלו מספר אולמות כנסים קטנים יותר, C1 ו-C2 שיוכלו לשמש למיקום הקייטרינג או הסדנאות השונות המתקיימות במסגרתו. ניתן לאחד אותם באמצעות הסרת מחיצה וכך ליצור זרימה טבעית מאטרקציה אחת לאחרת. 

 

דוגמה נוספת למתחם מושלם לכנס ענק, הוא אולם המליאה של ביתן 2. זהו חלל ורסטילי, חכם וחדשני המותאם במיוחד להפקת ענק הכוללים אפשרות הקמת טריבונות, העמדת מסכי לד, ,  אקוסטיקה נהדרת ותצפית המעולה על הבמה המרכזית מכל נקודה באולם. בנוסף, ניתן לפצל אותו ל-4 אולמות בהתאם לאופי הכנס, למשל להקדיש כל מרחב לחלק אחר בתוכנית, לעצב אותו ברוח הדברים וכך לחדש, להפתיע ולעורר את סקרנותם של 9,000 המשתתפים שלכם.   

 

עוד מתחם תערוכות מקצועי ואיכותי שבו תוכלו להפיק כנס בינלאומי, הוא ביתן 10. שם תגלו מבחר אופציות מדהימות לקיום כנס בקנה מידה גדול, למשל, אולם A שיכול להתחבר לאולם B הסמוך ויחד ליצור חלל עוצמתי וחדשני שיספק לכם את מרחב העבודה הדרוש ליצירת כנס אפקטיבי ומרתק. בביתן 10 תגלו גם את אולם המליאה המרשים בגודלו ואיכויותיו. לרבות, ציוד אור קולי מתקדם, נקודות תקשורת, נקודות חשמל, נקודות אוויר דחוס המאפשרים שהות נוחה, בטוחה ונעימה. 

 

ביתן 11 הוא מתחם תצוגה מקצועי ומרהיב הממוקם בחלקו הצפוני של אקספו תל אביב. ביתן זה מורכב מ-2 אולמות תצוגה סמוכים אשר מחוברים במעבר מקשר. כל אחד מהאולמות הללו הוא עולם ומלואו , אך יחד הם יוצרים מרחב בגודל 2,338 מ"ר שבו ניתן לערוך כנסים מרובי משתתפים ופעילויות, וכך למשל להקדיש את אחד האולמות למופע אומנותי או סדנת העשרה קטנה, למקם את הקייטרינג לאורך המעבר כך שבכל פעם שהאורחים יעברו בו לאורך שהותם במתחם, יוכלו להתרענן עם מעט מטעמים ושתייה קלה. 

 

הבית של הכנסים הגדולים בעולם

 

אקספו תל אביב, המרכז המוביל בישראל לכנסים, תערוכות, ירידים, הופעות חיות ואירועים מציג בכל שנה מבחר כנסים בינלאומיים בקנה מידה ענק. וזאת הודות לניסיון בן 9 עשורים, ההקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר, והשאיפה לצמוח ולהשתפר, להמשיך להעלות את הרף, כדי להמשיך ולשמש דוגמה ומופת, מקור השראה בענף הפקת האירועים.

 

אולי יעניין אתכם גם:

חדרי ישיבות להשכרה – מתחם חדשני ומפנק

כנסים ואירועים באקספו תל אביב

הפקת מסיבות ומופעים בקנה מידה בינלאומי

 

    רוצים להתייעץ? אנחנו כאן