המתחם היוקרתי שממשיך לארח כנסים ואירועים תחת מגבלות הקורונה!

15/07/24

גם בתקופת מגבלות הקורונה, ישנם צרכי עבודה שאינם נעלמו ובעלי חברות צריכים למצוא עבורם פתרון הולם. אחד מהצרכים הללו הוא קיום כנסים אשר מהווים חשיבות רבה עבור עסקים וחברות רבות גם (ולעיתים אף במיוחד) בפרט בתקופת המשבר. אחת מהפלטפורמות הבולטות ביותר כיום, אשר מצליחה לתת את הפתרון האידיאלי ביותר עבור כך היא במת השידור הווירטואלי, הלוא היא אקספו תל אביב.

גם בימים אלה, אקספו תל אביב, המרכז הגדול ביותר בישראל להפקות אירועים, תערוכות וכנסים בינלאומיים, מאפשר לחברות וארגונים להמשיך ולקיים את הפעילות באמצעות אירועים ווירטואליים בטכנולוגיה מתקדמת במיוחד בשילוב ישיבה בקפסולות

מהו אולם הכנסים הווירטואלי החדיש של אקספו תל אביב?

מדובר באולם כנסים מרשים, אשר מושך אליו למעלה מ-3 מיליון מבקרים בשנה. המתחם מציע תמהיל אפשרויות רחב של אולמות וחללים ייעודיים. בזמן שגרה מהווה אולם הכנסים אקספו תל אביב, תשתית מקצועית להפקת האירוע האידיאלי ביותר שתמיד משאיר טעם של עוד. כעת, משנכנס לחיינו נגיף הקורונה, אקספו תל אביב השיק שירות חדש המאפשר לקיים את אותם הכנסים וההרצאות בצורה וירטואלית משוכללת במיוחד וחסרת כל תקדים, ובכך הוא ממשיך להבטיח את הצלחת האירועים.

ארגונים, חברות ואנשים פרטיים התרים בימים אלה אחר הפקת כנס או הרצאה רבת משתתפים בהתאם להגבלות הממשלה, יכולים להמשיך לעשות זאת באולפן הווירטואלי המרשים, הבנוי בסטנדרט מקצועי גבוה הודות לשימוש בטכנולוגיה המתקדמת המצליחה לדמות את הכנסים הפיזיים ומאפשרת את הצ'ט החי המזכיר אולפן משוכלל.

מה מייחד את אולם הכנסים הווירטואלי של אקספו תל אביב מאולמות וירטואליים אחרים?

האולפן הווירטואלי הותאם בכל רמות הסאונד, התאורה, רמת הזרמת הידע, ובהתאם הוא מוכן להוות פלטפורמת שידור ברמה גבוהה במיוחד עבור כל לקוח ובהתאם לכל צרכיו. את השירות ניתן לבצע הן באמצעות שידור חד כיווני והן בצורה אינטראקטיבית או ימי צילום, ימי דריי ראן. בכך, מתאפשר המענה עבור אותם חברות ועסקים המעוניינים לקיים כנסים, אירועים, הרצאות, הרמות כוסית, מופעי סטנד אפ או מופעי מוסיקה בצורה חסרת פשרות, יעילה ומקצועית ביותר.

אילו סוגי כנסים ניתן לקיים באולם הווירטואלי של אקספו תל אביב?

ניתן לערוך תמהיל כנסים מגוון, בין אם מדובר באירועים פרטיים ובין אם באירועי חברות אשר עורכות הרצאות ודיונים רבי משתתפים. כמו כן, הודות לשימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, האולם הווירטואלי מאפשר אף כינוס של אירועים בינלאומיים חוצה יבשות, תוך שמירה על איכות שידור גבוהה ביותר, מקצועיות וטשטוש תחושת המרחק הפיזי.

כנסים וירטואלים עורכים רק באקספו תל אביב!

אם אתם בעלי עסקים, עובדי חברה או אנשים פרטיים המעוניינים לערוך כנס וירטואלי או הרצאה רבת משתתפים ובלתי נשכחת- מתחם השידור הווירטואלי של אקספו תל אביב הוא בשבילכם. בואו ליהנות מאולם השידור הדיגיטלי המתקדם ביותר בישראל ולטשטש את תחושת המרחק הפיזי!
אתם תדאגו לתוכן, אנחנו נדאג לכל היתר.

 

    רוצים להתייעץ? אנחנו כאן