יריד משאבי אנוש וחווית העובד לשנת 2021

15/07/24

המתחם הענק של אקספו תל אביב פותח את שעריו לתערוכת משאבי האנוש ב-7 ביולי, ואתם מוזמנים לקחת חלק ביריד משאבי האנוש של המרכז הלאומי לכנסים. תערוכה זו נחשבת לאירוע המכירות החשוב ביותר בישראל בתחום משאבי האנוש ורווחות העובדים.

התערוכה מהווה פלטפורמה צעירה ועדכנית, בה חברות מתחומים שונים יכולות ליצור קשרים עם גורמים מעולמם- מדריכים, אנשי רווחה ועוד. כמו כן הם יכולים לאסוף לידים חמים המעוניינים בשירותים שיש להם להציע, לקבל חשיפה והזדמנויות עסקיות יוצאות דופן. מטרת היריד היא, למעשה, לעזור למשתתפים בו ליצור קשרים עסקיים חדשים שיפתחו להם דלתות ויניעו אותם קדימה. המרכיב המהותי ביותר ביריד הוא התערוכה, היא זו שמציגה את שפע ההזדמנויות. המייצגים שמופיעים בה מטרתם לספק פתרונות ושירותים לניהול ההון האנושי ושיפור סביבת העבודה. בתערוכה ניתן למצוא מגוון תוכנות, שירותי מחשוב, תוכניות גיוס, מיון והשמות עובדים, שירותי תיירות ונופש, ועוד.

התערוכה צפויה להתקיים ב-7 ביולי, בביתן 10 בין השעות 8:00-17:00. יריד משאבי האנוש וחוויית העובד הוא יריד גדול שמכיל אטרקציות רבות. מהבחינה הזו אקספו תל אביב הוא הפלטפורמה הראויה ביותר לקיומו, שכן לאקספו תל אביב ניסיון עשיר בתחום הפקת תערוכות, זהו מתחם מבוקש שמדי שנה מתקיימים בו כ-400 אירועים בסדרי גודל שונים. כמו כן, באסקפו תל אביב משתמשים בטכנולוגיות המובילות בשוק- מסכים, מצלמות, מיקרופונים, ועוד- שמספקות חוויה חדשנית. בנוסף, יש מערכות אוורור ואינסטלציה שהופכות את השהיה במתחם לנינוחה, וחללים מעוצבים בטוב טעם שמשרים אווירה של יוקרה.

בהתאם לזאת, ביתן 10, המתחם הנבחר לקיום התערוכה הגדולה והמשמעותית הזאת, הוא האופציה המושלמת לכך. כיוון שהוא מספק לו את המרחב הנחוץ להצגת כל המרכיבים והשירותים המתקיימים במסגרתו. ביתן 10 הוא מתחם מרשים ומרהיב ביופיו, שיכול להכיל עד 2100 איש, הוא מורכב מאולם מליאה רחב ידיים שיגרום למשתתפי הכנס להרגיש שהם לוקחים חלק בחוויה חד פעמית. בנוסף קיימים בו מספר אולמות בגדלים שונים המאפשרים את חלוקת האטרקציות המוצעות בתערוכה. כך שכל אחד מהם מקבל את הבמה והמיקוד הראוי, כאשר החלוקה מתבצעת לפי תחומי עניין. בתערוכה ניתן למצוא מתחמים שנוגעים בעולמות העבודה העכשווים, כדוגמת- מתחם הגיפט קארד, תווי השי ושוברי מתנה, מתחם מזון לשירותי קייטרינג והסעדה, מתחם להצעות תיירות ונופש ועוד.

יריד משאבי אנוש 2021

תערכות משאבי האנוש וחוויית העובד מספק תהזדמנות חד פעמית ליצירת קשרים עסקיים בתחומים רבים ומגוונים. לפרטים נוספים ורישום ליריד לחצו כאן או התקשרו למספר- 1-800-555-200 ושריינו לכם מקום. אנחנו באקספו תל אביב מבטיחים לספק את החוויה המעשירה והאיכותית ביותר.

    רוצים להתייעץ? אנחנו כאן