אקספו תל אביב משיקה מתחם חדרי ישיבות חדשני ומפנק

28/05/24

אקספו תל אביב, המרכז הגדול ביותר בארץ לתערוכות, אירועים וכנסים בינלאומיים משיק מתחם חדרי ישיבות להשכרה. המתחם מציע 6 חדרי ישיבות, שיהפכו כל ישיבה לנינוחה ומפנקת. כיאה לאקספו ולאווירה הבינלאומית השוררת בו בכל אירוע, השקה או כנס, כל ששת חדרי הישיבות קרוים על שמות המוזיאונים המובילים בעולם, והם מספקים חוויה אינטימית בסביבה חדשנית וקפדנית.

השימושים במתחם

אקספו תל אביב יצרו מגוון חללים שהם ורסטיליים. החדרים הללו מכילים בין 10 ל-20 איש, כך שהם מהווים את המקום המושלם להפקת אירועי בוטיק, קיום סיעור מוחות, פגישות עסקים, מסיבות עיתונאים, הדרכות עובדים, השקות, ועוד.

ציוד טכנולוגי חדשני

מתחם העסקים החדש מאובזר בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר. מגוון של טלוויזיות, מיקרופונים ומערכות מחשוב מהמובילות בשוק, שיבטיחו שהפגישות יתנהלו כמתוכנן, ללא תקלות וללא חששות. כמו כן, הלקוחות מוזמנים לבחור מבין אופציות הכיבוד שאנו מציעים, בהתאם להעדפותיהם- נשנושים, בראנץ, כריכים ועוד.

מרכיב נוסף, חשוב, שמאפיין את מתחם העסקים החדש שלנו, הוא האסתטיקה שלו. המחשבה הרבה שהושקעה בתכנון המתחם והחללים בו והאווירה שהוא מייצר. שכן נראות של מקום משפיעה באופן ישיר על ההרגשה של הנמצאים בו. בהתאם לזאת, חדרי הישיבות המוצעים במתחם החדש שלנו עוצבו בכישרון רב בידי חברת העיצוב של רקפת וטלי, R&T Studio.

גישה למתחם

אקספו תל אביב מאפשר גישה נוחה הן לנוסעים בתחבורה ציבורית והן לבאים ברכב פרטי. המתחם יושב על שדרות רוקח, סמוך לרכבת האוניברסיטה, שם עוברים קווי אוטובוס רבים וניתן להגיע גם ברכב פרטי דרך כביש גהה, נתיבי איילון או כביש 5.

מתחם העסקים החדש של אקספו תל אביב, הוא דוגמה אחת מיני רבות המציגה את החדשנות, היוקרה והאיכות של אולמות אקספו תל אביב. באקספו תל אביב קיימים 8 ביתנים ו-20 אולמות וחללים הנבדלים זה מזה בגודלם ובשירותים שהם מציעים. הם זמינים באופן מיידי ועובדים 24/7 למעט יום כיפור. האולמות והחללים השונים מאובזרים במערכות סאונד, נקודות תקשורת, חשמל ומים, ושלל אמצעים לוגיסטיים מתקדמים שיעצימו את האירוע ויהפכו אותו לבלתי נשכח.

המתחמים שלנו מספקים אפשרויות כמעט אינסופיות של אירועים, ירידים, תערוכות, בסדרי גודל שונים ומגוונים. בחירת המקום המושלם לאירוע שלכם היא עניין מהותי, אם לא המהותי ביותר, כיוון שהוא קובע את כמות המוזמנים, האוכל, האביזרים שניתן להכניס בו, ובכלל את כל ההווי שלו. אך זה מסוג הלבטים שיורדים מהפרק כאשר דנים בשלושת מתחמי הדגל שלנו- ביתנים 1, 2 ו-10. ראשית יש את ביתן 1, מתחם עצום ויפהייפה שמורכב מ-3 אולמות קטנים, ואולם מליאה ענק שמצוין להופעות חיות או אירועים משפחתיים בסדר גודל רציני, סה"כ ניתן להכניס בו 5000 משתתפים. לעומתו, ביתן 2 מרגיש ממש כמו קמפוס, עם יכולת תפוסה של 9000 איש. בביתן 2 יש מבואת כניסה מפוארת, עליית גג ענקית לאלו שאוהבים אירועים באוויר הפתוח, אולם מליאה ו-4 אולמות קטנים. ולבסוף ביתן 10, שיכול להכיל בתוכו עד 2100 איש, הוא אסופה של 8 אולמות, כאשר 2 מהם מספקים חלל מרשים בגודלו לקיום אירועים בקנה מידה גדול, והשישה הנותרים הם אינטימיים יותר, מושלמים לסמינרים והשתלמויות.

אקספו תל אביב הוא המתחם המוביל ביותר בישראל לקיום כנסים, אירועים, השקות והפקות. הוא ממוקם בלב תל אביב, עיר צעירה ותוססת שהיא המרכז התרבותי והקולינרי של ישראל, ומהווה חלק מהותי בנוף שלה.

    רוצים להתייעץ? אנחנו כאן