מזנון ייעודי לחולי צליאק באקספו תל אביב לאורך תקופת מופעי הפסטיגל 2019

22/12/19

אקספו תל אביב בשיתוף עמותת צליאק בישראל וזכיין אקספו תל אביב, חברת נטו דיילי, הקים לראשונה לאחר 38 שנים בהן מתקיים הפסטיגל, מזנון ייעודי לחולי צליאק. 

זכיין אקספו תל אביב, נטו דיילי, מציע תפריטים מגוונים שמספקים מענה לכל הקהלים, בהם: טבעוניים, צמחוניים וחובבי הבשר. כחלק מההערכות למופעי הפסטיגל ובעקבות צורך שזוהה במהלך אירועי האירוויזיון שהתקיימו במתחם, הוחלט להרחיב את המענה ולהקים במתחם מזנון ייעודי נפרד לחולי צליאק.

שי סלע, יו"ר עמותת צליאק בישראל: "הילדים הצליאקים נאלצים להתמודד פעם אחר פעם, אירוע אחרי אירוע, עם אכזבה על כך שאינם יכולים ליהנות משפע הפינוקים מהם נהנים ילדים אחרים במקומות בילוי. לכן, אחת המשימות שלנו היא יצירת שוויון על ידי העלאת המודעות למחלת הצליאק והנגשת מוצרים ללא גלוטן גם במקומות בילוי. אנו מקווים כי מקומות בילוי נוספים ילכו בעקבות אקספו תל אביב וכי נמשיך להביא בשורות טובות לקהילת הצליאק בישראל".

המזנון שיופעל לאורך כל תקופת הפסטיגל, הוקם מתוך רצון להעלות את המודעות למחלה ולאפשר גם לחולי הצליאק ליהנות מחוויית מופעי החג בשלמותה. בתפריט הייעודי ניתן למצוא מגוון של מוצרים מותאמים במחירים הוגנים לכל כיס ביניהם: קרפ מתוק ולחמנייה עם נקניקייה. 

איריס מזאל, סמנכ"לית השיווק של אקספו תל אביב מציינת כי "כמרכז כנסים בינלאומי המתאים עצמו לכל סדר גודל של אירוע, על שלל היבטיו, שמנו לעצמנו בשנים האחרונות להיות קשובים יותר לקהילה ולחדש עבורה, כדי ליצור חוויה חיובית באופן מרבי לכל אדם שנכנס בשערינו. הקמה של מזנון ייעודי לחולי צליאק היא בשורה מבחינתנו. אנו מקווים שבשורה כמו זו, תהפוך מהר מאוד לנורמה בכל הארץ".

 

אקספו תל אביב מציע מזנון ייעודי לחולי צליאק לאורך תקופת מופעי הפסטיגל 2019   אקספו תל אביב - שלט מזנון ייעודי לחולי צליאק - מופעי הפסטיגל 2019

 

 

    רוצים להתייעץ? אנחנו כאן