סמינרים והשתלמויות יוקרתיים ואיכותיים

15/01/22

סמינרים והשתלמויות הם אמצעי להרחיב אופקים, להעמיק את הידע בתחום העיסוק על מנת לרכוש כלים ומיומנויות שאיתם ניתן להתפתח ולגדול בפן המקצועי, לייצר תפוקה איכותית יותר בשגרת העבודה השוטפת ולהיות נכס עבור החברה או הארגון. כדי להפוך את הסמינר או ההשתלמות לחוויה עליו להתקיים במתחם יוקרתי, מיוחד, שמשרה אווירה נינוחה ושלווה. באקספו תל אביב, המרכז המוביל לכנסים, תערוכות הופעות חיות ואירועים תמצאו מגוון אולמות וחדרים שבהם תוכלו לקיים סמינרים והשתלמויות עובדים בסטנדרט הגבוה ביותר.

 

ערך מוסף לעובדים

 

סמינרים והשתלמויות מסייעים לעובדים להתפתח ב-2 מישורים: המקצועי והבינאישי. בפן המקצועי, הם מקנים לו ידע ומיומנויות שהוא יכול ליישם בשגרת העבודה השוטפת ובעזרתם להפוך לעובד מנוסה ואיכותי שמבין את מהות תפקידו בצורה עמוקה יותר, ומשתמש ביכולות החדשות שרכש על מנת לטפס בסולם הדרגות בחברה או להתפתח בה לכיוונים מעניינים.

כשזה מגיע לפן הבינאישי, השתלמויות וסמינרים משמשים כפלטפורמה להעמקת הקשר בין העובד למעביד שלו – בנקיטת הצעד לשלוח את העובד להשתלמות או סמינר להעשרה, הוא מגביר את תחושת השייכות למקום העבודה אצל העובד ומעלה אצלו את המוטיבציה להשקיע ולהגשים את מטרותיה של החברה.

 

מתחמים מפוארים ומודולריים

 

סמינרים והשתלמויות עובדים הם אירועים בסדר גודל קטן עד בינוני, הם אינטימיים יותר במהותם. אי לכך, המקומות האידיאליים לקיומם הם ביתן 10 וביתן 1, אשר מכילים מספר רב של אולמות כנסים טכנולוגיים, איכותיים, מעוצבים בטוב טעם שמציעים מגוון אפשרויות אירוח מושלמות לאירועים קטנים. ביתן 1 המיוחד ממוקם על ציר מרכזי בין כבישים 4 ו-5 כך שניתן להגיע אליו מכל חלקי הארץ בקלות, 24/7.

מתחמים אלו ידועים במודולריות שלהם: האולמות והחדרים הפזורים לאורכם של המתחמים מופרדים זה מזה באמצעות מחיצה, אותה ניתן להסיר במידת הצורך וכך לאחד את אחד האולמות עם שכנו וכך להכפיל את הגודל, את האמצעים העומדים לרשותכם, את האפשרויות. ולהתאים אותם למגוון הצרכים והשימושים שלכם בצורה מדויקת.

לפיכך, הדרך לקדם למידה משמעותית וחוויתית היא באולמות כדוגמת C4+C5 שכל אחד בפני עצמו הוא עולם ומלואו אך כאשר מחברים אותם יחד לחלל אחד עם הסרת המחיצה, היתרונות מתעצמים. אופציה מקסימה נוספת היא אולם C3 הממוקם בקומת הגלריה של ביתן 1, המסוגל לארח עד 60 משתתפים שיהנו מסביבת למידה אינטימית בקבוצה קטנה.

כמובן שאם תרצו לקיים אירוע השתלמות או סמינר בקנה מידה גדול יותר תמיד תוכלו להשכיר את אולמות C1 או C6 המאובזרים במסך וציוד אור קולי מתקדם, וכך לקבץ כ-150 איש יחדיו ולקיים סיעורי מוחות עשירים ומרתקים, להציג מגוון רחב של רעיונות דעות והשקפות עולם שניתן להחכים וללמוד מהן. 

אם אתם מתכננים לקיים אירוע השתלמות עובדים או סמינר בעל אופי המוני יותר, ביתן 10 היפהייפה יעמוד לרשותכם עם חללים כמו אולם A1, אולמות A2+A3  שיחד יכולים להכיל עד 488 עובדים, או אולמות A4+A5  שמתאימים לאכלוס 524 משתתפים – שמגיעים לשדרג את היכולות הקיימות ועליהן להוסיף כישורים חשובים להמשך הדרך בחברה או הארגון שלהם.

 

 

למידה חווייתית ומשמעותית

 

אקספו תל אביב, המרכז המוביל לכנסים, תערוכות, אירועים ומופעים הוא חוד החנית של תחום הפקות האירועים בישראל. כל חדר ישיבות, אולם או חלל בו מגלם את ערכי היסוד עליהם הוא מושתת: מצוינות, חדשנות, איכות. ועל כן הוא מציע את התשתית האופטימלית ביותר ליצירת סביבת למידה עוטפת, איכותית ואינטראקטיבית שבאמצעותה עובדים רבים יוכלו לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם במסגרת העבודה וגם בחיים.

    רוצים להתייעץ? אנחנו כאן