לפי חודש

תערוכות בתל אביב

אקספו תל אביב, המתחם המתקדם והמוכר ביותר בישראל מציע אינסוף אירועי מוזיקה ותרבות, כנסים עסקיים ותערוכות מעניינות לכל הגילאים.

אנו פותחים את שערינו בכל ימות השבוע ומארחים מעל 3 מיליון אנשים בשנה כדי להביא לקהל הישראלי את התערוכות, הכנסים והמופעים הבינלאומיים המובילים בעולם.

אקספו מארח בכל שנה מבחר תערוכות בשלל נושאים ותחומי ידע: טכנולוגיה, מזון, רכב, רפואה, כלכלה ובכל סדרי הגודל – החל מתערוכות קטנות ואינטימיות וכלה בתערוכות ענק מרובות משתתפים.

Candy Hotel

04.08.22 - 30.09.22

אחרי שכבשו את ארצות הברית, אירופה וכל שאר העולם! ההצלחה העולמית של מוזאוני האינסטגרם מגיעה לראשונה לישראל בגדול. קנדי הוטל נפתח לראשונה ויהיה האטרקציה הפוטוגנית ביותר לקיץ הקרוב עבור משפחות, נוער ומבוגרים כאחד. זהו מוזיאון מהגדולים בעולם והראשון בארץ, בהשקעה של למעלה מ-6 מיליון ₪, המציע חוויה רב חושית מלאה באטרקציות, תפאורות, מתחמי אינסטגרם וטיקטוק, יצירה עיצובית וטכנולוגית והכל יחד מלון בוטיק שכולו חגיגה מתוקה! מלון כזה שכולנו היינו רוצים לבקר בו ! בקיץ הקרוב הסטורי של כולם הולך להיראות מדהים, צבעוני, מתוק ויחודי! קנדי הוטל, המלון הכי מתוק בישראל, הוא שילוב של חוויות אינטראקטיביות בתוך חללים המעוצבים בקפידה וסיטואציות מפתיעות לסטורי, לרילס, או לתמונה צבעונית שכיף לשלוח לכולם. קנדי הוטל הוא לא באמת מלון שתוכלו לישון בו אך הוא בהחלט המלון הכי מעוצב ומתוק שאי פעם תבקרו בו. כל פרט בחדרי קנדי הוטל עוצב ברוח הרעיון כך שבכל אחד מהם תוכלו למצוא טוויסט מעניין וממותק. לדוגמא, תוכלו לגלות שקיר הטיפוס בחלל חדר הכושר הוא קיר שוקולד, וכשתקפצו על המיטה בסוויטה ותנסו לגעת בעננים- תופתעו למצוא עננים מצמר גפן מתוק! לא נגלה לכם את כל ההפתעות אבל... מבטיחים לכם שבבריכת המלון הזה תרצו להצטלם.