הצהרת נגישות - אקספו תל אביב

הצהרת נגישות – אקספו תל אביב

אקספו תל אביב רואה חשיבות עליונה בהענקת את השירות המקצועי והטוב ביותר לכלל לקוחותינו. אנו פועלים רבות על מנת להנגיש את אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות.

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

התאמות הנגישות באתר שלנו בוצעו בהתאם לתקנה 35 בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0  לרמהAA  ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות. באתר מותקן גם סרגל נגישות המאפשר שיפור חווית גלישת המקלדת, ושינוי מראה המסך לפי הצורך להקל על הגלישה באתר.

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים: Firefox או Chrome ותוכנות קוראות מסך NVDA העדכנית ביותר בשילוב מנוע דיבור בעברית.

שלבי ההנגשה בהם נמצא האתר

ככלל, כל עמודי האתר נבנו כעמודים נגישים לרמה AA כנדרש בחוק. עם זאת, למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, יתכן ויתגלו חלקים באתר שטרם הונגשו, יש לציין כי מספר עמודים מכילים רכיבים חיצוניים שאינם בשליטתנו ולכן יתכן שאינם נגישים.

אנו ממשיכים במאמצנו לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר את שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות.

הסדרי נגישות באקספו תל אביב

אקספו תל אביב תל אביב משקיע מאמצים בהסדרת אמצעי נגישות לאנשים עם מוגבלויות ברחבי שטחי מרכז הירידים. כל הסדרי הנגישות הקיימים במרכז הירידים נעשו בהתאם להוראות חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות ואין בהם לגרוע מהחובות המוטלות בעניין זה על מארגני אירועים.

עזרים לכבדי שמיעה – אקספו תל אביב מספק, בזמן אירועים שבנדרש בהם, מכשירי עזר לכבדי שמיעה מסוג "לולאת השראה" המאפשרים חיבור ישיר למכשיר השמיעה וסינון רעשי רקע, וכן אוזניות שניתן להשאיל למשך האירוע.

חניות נכים – באקספו תל-אביב הוקצו חניות לנכים עפ"י החוק. בעל רכב הנושא תו נכה רשאי לחנות בחניוני באקספו תל אביב ללא תשלום.

שירותים –אקספו תל אביב מעמיד שירותים נגישים לנכים.

מתקנים למים מצוננים –  אקספו תל אביב מעמידה לרווחת מבקריה 14 מתקנים במתחם.

בביתן 2  – בלובי, במבואה צמוד למעליות 7,9, חדר מארגנים לחברות הפקה,

בקומת השירותים – קומה 2, בקומת השירותים -2, בקומת הגג.

ביתן 1 – מבואת כניסה – צמוד לקפיטריה , ביתן 10 – מבואת כניסה – צמוד לקפיטריה

ביתן 11 –  צמוד לשירותים בצמוד לאולם B, ביתן 12 – צמוד לשירותים, ביתן 13 – צמוד לשירותים, ביתן 14 – במליאה

דרך נגישה:

מעברים – המעברים באקספו תל אביב הותאמו לאנשים עם מוגבלויות ולמעבר באמצעות כיסא גלגלים.

מעליות – בביתנים בעלי יותר מקומה אחת קיימות מעליות מקומת החניון הנמוכה ביותר ועד הקומה הגבוהה ביותר בביתן. בביתנים בעלי שני מפלסים קיימת מעלית נכים בתוך הביתן.

חיות שירות – מבקרים עם קוצר ראיה רשאים להיכנס לאקספו תל אביב בליווי חיית שירות.

קופות – הקופות באקספו תל אביב נגישות לאנשים עם מוגבלות (באירועים הכרוכים בתשלום או הרשמה(.

שירותים נגישים נוספים – אנשים כבדי שמיעה שנתקלים בבעיה במכשירי התשלום לחניה יכולים לפנות בהודעת וואטסאפ כתובה לטלפון מספר 052-8347756.

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:

במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, אתם מוזמנים לפנות רכז הנגישות באקספו תל אביב, מר נתי יוגב  בטל 03-6404409  או בדוא"ל [email protected]

הצהרה זו עודכנה בתאריך 14.2.22

 

    רוצים להתייעץ? אנחנו כאן