קיץ חם באקספו: 5 אירועים שאסור לפספס

22/06/21

אסקפו תל אביב, המרכז הוותיק והמוביל במדינה לקיום אירועים מכל עולמות התוכן, לכל סוגי האוכלוסייה, כל השנה – חוגג את החזרה לשגרה, ואת פתיחתה של העונה החמה עם מגוון אירועים מרשימים, יוקרתיים, מרגשים ובלתי נשכחים.  

  1. ועידה כלכליסט FinTech 2021 היריד הזה ידון בהשפעות השונות של תחום הפינטק על תעשיית הפיננסיים, האופן שבו הוא הופך אותה על פיה באמצעות שכלול מערכות קיימות, שינוי רגולציות והצעת פתרונות חדשים לייעול תהליכים פיננסיים כגון העברת כספים, רכישת מטבעות זרים, תשלום על מוצרים ושירותים, וכך מנגיש אותם לציבור הרחב והופך לתעשייה בפני עצמה שהולכת וגדלה מיום ליום, גם בישראל. האירוע יתקיים בתאריך 28.6, בביתן 10 בין השעות 8:00-11:30. 
  1. כלכליסט Ecommerce 360 תחום המסחר המקוון איתנו כבר שנים רבות, הוא מגשר על פערי זמן ומרחק גיאוגרפי והופך את חווית הרכישה והסחר לפשוטה ונגישה, באמצעות אתרי אינטרנט ואפליקציות ייעודיות. כנס זה ידון בהתפתחות התחום בשנה האחרונה, באתגרים שהוא מייצר, בשחקני מפתח בעולם המסחר הדיגיטלי, ובטרנדים המובילים בתחום. הכנס צפוי להתקיים ב-12.7 בביתן 10 בין השעות 8:30-11:30.
  1. כנס ישראל לתיירותהאירוע הוא חלק מיריד הוועדים ומטרתו להציע מגוון אפשרויות לחופשה בחגי תשרי הקרובים. הוא צפוי להתקיים בביתן 10 המרשים בגודלו, ולארח מעל 2,000 קנייני תיירות שונים, ביניהם וועדי עובדים ומנהלי משאבי אנוש,  ויהווה פלטפורמה בה הם יוכלו לשווק את שירותיהם, ליצור קשרי עסקים ושיתופי פעולה, וכן להציג לקהל הרחב שפע של שירותים ומוצרי תיירות שהם יוכלו להשוות ולבחור ביניהם.  
  1. אוטומוטור 2021 יריד מרתק ומלהיב לכל המשפחה המציג את היסטוריית הרכב בצורה חווייתית, הכוללת שימוש ברכבים אותנטיים מתקופות זמן שונות, לצד פיתוחים טכנולוגיים מובילים בתחום, מופעי ראווה של רכבי אקסטרים, סדנאות לטיפול ברכב, ועוד המון הפתעות שמחכות לכם ב-19.8 בביתנים  10-14 בין השעות 10:00 עד 20:00.   
  1. הגרנד פרי טורניר אליפות אירופה בהתעמלות אומנותית, הוא אירוע יוקרתי וחשוב שייערך בחודש יולי הקרוב ויהווה חזרה גנרלית לאולימפיאדה בטוקיו. במסגרת הגרנד פרי הנוכחי צפויים להשתתף 200 אורחים חשובים מכ-30 מדינות באירופה – המתעמלות הטובות בעולם ושלל אנשי צוות, ולכם יש הזדמנות חד פעמית לקחת חלק באירוע הספורט הגדול של השנה. 

אקספו תל אביב הוא הבמה האידיאלית לקיום אירועים וכנסים בגדלים וטעמים שונים בשל הביתנים והמתחמים המצויים בו, המרשימים בגודלם ועושרם, והחתירה לאיכות ומצוינות בלתי מתפשרת, ירידה לפרטים הקטנים בכל אירוע, השקה או כנס גדול כקטן כדי להבטיח שהוא יהיה בלתי נשכח, מיוחד, חד פעמי. לכן זו לא הפתעה שהוא נבחר בכל שנה מחדש לארח מגוון רחב של ירידים, כנסים, תערוכות בעלי שם עולמי, ובקיץ הקרוב הוא פותח את שעריו בשנית וגאה לארח מבחר אירועים מהנים, מסקרנים ובעלי ערך מוסף לכל המשפחה.

    רוצים להתייעץ? אנחנו כאן