כיצד בוחרים אולם מושלם להרצאה או כנס?

29/03/22

המון מחשבה מושקעת ביצירת מבנה הרצאה או כנס: אילו תכנים לכלול, אילו להשאיר מאחור, מהו הסדר של הדברים, איך פותחים באופן שימשוך את תשומת הלב של הקהל וירתק אותו לכל אורכו, ואיך מסיימים בצורה שתשאיר אותו עם חומר למחשבה. ברגע שמגיעים לגרסה הסופית של התוכנית, נותר רק למצוא את הלוקיישן שיתכתב בצורה מדויקת עם רוח ההרצאה ויעניק לה רבדים נוספים. תהליך השכרת אולמות להרצאה עשוי להיות מייגע, אך אקספו תל אביב, המרכז המוביל להרצאות, כנסים, הופעות ותערוכות מציע מבחר אולמות תצוגה מפוארים שמציעים אינספור אפשרויות אירוח מדהימות.

 

להשכיר אולם להרצאה ב-4 צעדים בלבד  1. להגדיר את הצרכים – בשלב הראשון עליכם להגדיר את הצרכים שהחלל המיועד צריך למלא במסגרת ההרצאה המתוכננת: לוגיסטיקה, ציוד טכנולוגי מתאים, כמות משתתפים שאתם שואפים להביא להרצאה, האם אתם רוצים לכלול בתוכנית שלכם גם קייטרינג, באיזה היקף. וכמובן, אתם תרצו שלקהל שלכם יהיה קל ונוח להגיע. באופן הזה, אולמות KLM מביתן 2 או C4+C5 מביתן 1 יענו על ציפיותכם ויפתיעו באיכותם.     1. לערוך מחקר מקדים – השלב הבא בדרך להשכרת אולמות להרצאה הוא עריכת מחקר, מציאת מידע רלוונטי בהתאם לצרכים שלכם. כך בלחיצת כפתור קטנה באתר אקספו תל אביב תמצאו מבחר מרשים של אולמות וחללים מסוגים וגדלים שונים, שניתן לעבור ביניהם בקליק. בכל אחד מעמודי האולמות תקבלו את כל המידע הדרוש לגיבוש החלטה: הציוד הלוגיסטי והטכנולוגי הקיים, כמות המשתתפים הרצויה, שרטוט של המקום, וכן הלאה. כך תוכלו לעבור בין הקטגוריות השונות ולבחור כמה אופציות מעניינות המספקות התנאים שאתם מחפשים.    1. לצאת לסיור במתחם – אין תחליף למראה עיניים. לפיכך, בשלב הזה של תהליך השכרת אולמות להרצאה, אתם רשאים לשריין את האולמות המועדפים עליכם לסיור. כך למשל אם התעניינתם באולמות FHG מביתן 2 או אולמות A4+A5 מביתן 10, תוכלו להשאיר פרטים, לקבל תשובה תוך יום עבודה, לקבוע מועד מתאים ולבוא ולראות אותם בזמן אמת, לראות את ההרצאה שלכם מתגבשת לנגד עיניכם, לקבל פרספקטיבה. כך תדעו באיזה אופן תושיבו את הקהל, היכן יונח הקייטרינג, איפה תהיה עמדת המרצ'נדייז, וכן הלאה.   1. לברר פרטים – זה המקום לשאול את כל השאלות שיש לכם בנוגע למתחם הנבחר, קרי; השירות – מה הוא כולל, הלוגיסטיקה, תקופת ההשכרה, וכיוצא בזה. מומלץ להכין כמה שאלות ונקודות לדיון מבעוד מועד כדי לוודא שטרם השכרת האולם המיועד, אתם בודקים ומוודאים את כל הפרטים שחשובים לכם, ולא שוכחים שום דבר שעשוי להיות קריטי להצלחת ההרצאה או הכנס.    

 

 

חותרים למצוינות בכל אירוע כבר 90 שנה

 

אקספו תל אביב הוא המרכז הוותיק והגדול ביותר שמפיק הרצאות, אירועים, תערוכות וכנסים בקנה מידה בינלאומי, בסטנדרט מופתי. כל ביתן, כל אולם תצוגה וכל חלל בשטחו מציעים מבחר עצום של אופציות אירוח איכותיות, ייחודיות, שמתעדכנות בקביעות וכך ממשיכות להפתיע, לרגש ולהשאיר חותם על המשתתפים ועל מארגני האירוע בכל פעם מחדש.     

    רוצים להתייעץ? אנחנו כאן