שער לעולם: כנסים בינלאומיים באקספו תל אביב

13/06/22

כנסים בינלאומיים מהווים הזדמנות נהדרת לחשוף תעשייה מקומית לקהל עולמי, לעודד קשרי מסחר ועסקים בין נציגי חברות וארגונים שונים בענף, ולהפגיש את המוחות הגדולים בתחום, בין אם רפואה, מדע, חלל – תחת קורת גג אחת מקצועית. אירועים אלו מתוכננים זמן רב מראש ולהם מוקצים משאבים כלכליים ולוגיסטיים רבים כדי להבטיח את הצלחתם. באקספו תל אביב, המרכז המוביל לכנסים, תערוכות, מופעים ואירועים, מתקיימים מדי שנה אינספור כנסים בינלאומיים מתקדמים. 

 

כנסים בינלאומיים – במה לדיון בנושאים החשובים ביותר בתעשייה 

 

כנסים בינלאומיים מתקיימים באופן שיטתי בעולם האקדמי והעסקי גם יחד. בתחום האקדמי הם מהווים פלטפורמה להצגת מחקר עדכני בתחום העיסוק – בין אם זה מחקר העוסק בתרבות, כלכלה, פסיכולוגיה, סוציולוגיה, לדון בהשפעותיו הפוטנציאליות, וליצור דיון פורה סביבו. בעולם העסקי לעומת זאת, אירועים אלו מקדמים ארגונים מקומיים, לחשוף אותם לשוק העולמי בענף הפעילות הרלוונטי – סייבר, תיירות, חינוך.

 

אי לכך, אירועים אלו צריכים לשדר עוצמה לנוכחים, לעורר את סקרנותם ולשאוב אותם פנימה כבר מהרגע הראשון. את האפקט המבוקש ניתן להשיג בקלות באחד מביתני הענק של אקספו תל אביב, המציעים שפע חללים ואולמות ורסטיליים ומתקדמים ליצירת חוויית אירוח בסטנדרט בינלאומי. 

 

כנסים בינלאומיים קטנים עד בינוניים 

 

אם מתכננים להקים כנס בינלאומי אקסקלוסיבי, ששמור לצמרת הגבוהה ביותר בתעשייה הרלוונטית, תגלו מגוון רחב של אולמות להשכרה בהם ניתן לאכלס 200-500 מוזמנים בעת ובעונה אחת. 

 

למשל אולמות A2+A3 מביתן 10, או אולמות K+L+M מביתן 2 המספקים את התשתית הלוגיסטית והשירותית המקצועית ביותר, הכוללת אינטרנט מהיר ויציב, 7 חברות קייטרינג, מקרן ומסך ואפשרות להשפיע על גודל החלל בהתאם לצרכי האירוע (איחוד 2 אולמות סמוכים באמצעות הסרת מחיצה). באותה מידה ניתן לארח בהם סדנאות, סמינרים, או להסב אותם לחדרי ישיבות או לאונג'ים לרווחת האורחים. 

 

כנסים בינלאומיים גדולים 

 

אם ברצונכם לקיים כנס בינלאומי רחב ידיים המספק מענה מקצועי ואיכותי הן לאנשים מהתעשייה והן לקהל הרחב שמעוניין להעשיר את עולמו ולצבור ידע, אצלנו באקספו תגלו מבחר ביתנים ואולמות בסדרי גודל שונים, חכמים ודינמיים, אידיאליים לקיום כנסים בינלאומיים גדולים ומורכבים. 

 

מתחמים כדוגמת אולם המליאה של ביתן 10, אולם המליאה של ביתן 1 שיכול להכיל עד 5,000 איש, אולם המליאה של ביתן 2 המסוגל לאכלס עד 9,000 משתתפים. לצד אלו ישנו אולם D בביתן 2 שיכול לחבור לאולם E הסמוך וליצור חלל עצום בגודל 2,171 מ"ר.  

 

מכלול המתחמים הללו, מתאימים גם להפקות טלוויזיוניות, אירועי השקה, תערוכות ענק, מסיבות עיתונאים, מכיוון שבבסיסם הם מעניקים חופש פעולה אבסולוטי, לרבות: הקמת טריבונות ומסכי לד חדשניים, לצד פסלים, דוכנים או מתחמים ייעודיים לסדנאות, להעצמת החוויה עבור אלפי המשתתפים הפוקדים את הכנס.   

 

המתכון לאירוע מושלם

 

אקספו תל אביב, המרכז המוביל במדינה לכנסים, תערוכות, אירועים, והופעות חיות משמש במה לאירועים הגדולים והחשובים ביותר בעולם, בזכות עשייה ללא הפסקה המתורגמת לביתנים ורסטיליים, מקצועיים ועוצרי נשימה, תשתיות טכנולוגיות, לוגיסטיות, ושירותיות מהמעלה הראשונה, ומיקום אסטרטגי על המפה, כך שהחלום לאירוע מושלם: תערוכה, הרצאה או כנס בינלאומי על זמני, נמצא תמיד בהישג יד.

 

    רוצים להתייעץ? אנחנו כאן