חוצים יבשות: כנסים וירטואליים אינטראקטיביים ואטרקטיביים

28/12/21

מגוון תהליכים עברו בשנים האחרונות למרחב הווירטואלי. כעת ניתן לקיים שיעור באוניברסיטה, פגישות עבודה או סיורים מודרכים באתרים תיירותיים באמצעות פלטפורמות דיגיטליות שונות. בהתאם לזאת, ניתן לקיים תערוכות וכנסים בשלל נושאים ותחומי ידע במתכונת וירטואלית – לגשר על פערי זמן ומקום גיאוגרפי ולייצר חוויה אינטראקטיבית ואטרקטיבית עבור המשתתפים. אקספו תל אביב, המרכז המוביל במדינה לקיום תערוכות, מרכז כנסים, הופעות ואירועים מספק לכם את הכלים המיטביים לקיים את הכנס האיכותי והיוקרתי ביותר. 

 

פרמטרים שצריך לקחת בחשבון על מנת להבטיח את הצלחת הכנס הווירטואלי   1. כמות אזורי זמן בעולם – השאיפה היא שכל מי שהוזמן לכנס אכן יגיע. לשם כך עליכם לבדוק מאילו מדינות האורחים שלכם מגיעים ומה הם הבדלי השעות בין אותם יעדים לישראל, עד כמה הם משמעותיים, וכיצד ניתן לגשר כדי למצוא חלון זמן שיעלה בקנה אחד עם צרכיהם השונים של האורחים. במיוחד אם אלו אורחים שצפויים לקחת חלק פעיל בכנס, להציג ממצאים או נקודות מבט על הנושא הנבחר, בין אם זה תחום רפואי, אומנותי או נושא מעולם המוטוריקה.   1. משך הכנס – הזמן הוא פקטור משמעותי בכל הנוגע להיקף הכנס, הוא תוחם את האירוע במסגרת שקובעת כמה נושאים, הרצאות ופעילויות ניתן יהיה להציג לקהל המשתתפים, מהו הסדר שבו יתנהלו הדברים, כמה אפשר להקדיש לכל פעילות או הרצאה מתוכננת, לחלק של השאלות, ומנגד על אילו תכנים נאלצים לוותר או לדחות לפעם הבאה כי הם חורגים ממסגרת הזמן המבוקשת.   1. המטרה וקהל היעד – אלו קובעים את הטון של הכנס. האם הכנס שאתם מתכננים מבקש לחשוף שירות חדש המיועד לציבור הרחב, לספק יום העשרה לעובדים, או האם מדובר בכנס וירטואלי שעוסק בעולם תוכן ספציפי, כמו רפואה, טכנולוגיה, יזמות כאשר קהל היעד הוא משקיעים או נציגים מחברות וארגונים שאיתם אתם מעוניינים ליצור קשרי מסחר ועסקים. 

,

מבחר מתחמים חדשניים, אינטראקטיביים ויוקרתיים במיוחד

 

באקספו תל אביב תמצאו מבחר אולמות מרשימים באיכותם, יופיים ושפע הכלים שהם מציעים על מנת להבטיח שהכנס הוירטואלי שלכם יתנהל כהלכה. למשל תמצאו את אולם C3 מביתן 1 שיכול לשמש באותה מידה גם כחדר ישיבות, מתחם לאונג', סדנת עבודה. שם תמצאו נקודות תקשורת וחשמל איכותיות, מקרן עם מסך ומערכת הגברה איתם תוכלו לתקשר ביעילות עם המשתתפים מעבר לים. עוד דוגמה היא אולם M מביתן 2 המכיל ציוד אלקטרוני איכותי, מקרן ומסך איתם ניתן להציג מצד אחד את התוצרים שלכם ושל המשתתפים הנוספים בכנס ומצד שני לנהל דיונים פוריים עם האורחים. 

 

אופציה נוספת היא אקספו ביזנס, מתחם חדרי הישיבות המפנק שלנו. בו תמצאו 6 חדרי ישיבות מהמעלה הראשונה עם אינטרנט מהיר, יציב, איכותי וציוד טכנולוגי מהמתקדם ביותר בשוק שבעזרתם תשדרו את הכנס לשאר חלקי העולם באופן רציף, חלק, ללא תקלות או עיכובים. כמו כן, כל אחד מהחללים במתחם ירשימו את האורחים שצופים בכם מרחבי העולם, ישרו אווירה של יוקרה, עוצמה, ואיכות בלתי מתפשרת.

 

המקום האידיאלי לכנס ווירטואלי     

 

אקספו תל אביב, המרכז הגדול במדינה לכנסים, אירועים, תערוכות והופעות חיות הוא המקום המושלם לכנסים וירטואליים מכל הטעמים והסוגים, בגלל האהבה העמוקה למקצוע והיכולת המופלאה לראות קדימה, לתכנן מהלכים, לזהות מגמות בשוק, ולפעול כל הזמן לשכלל את המתחמים, החללים, החוויה של האורחים במטרה להפוך כל אירוע לגדול מהחיים.  

    רוצים להתייעץ? אנחנו כאן