למה חדר ישיבות להשכרה משתלם יותר?

18/08/21

עסקים וארגונים רבים זקוקים למרחב עבודה נוח שיאפשר להם להגשים את ייעודם ומטרותיהם העסקיות ביעילות ובקלות. עם השנים התברר כי המשרד המסורתי, חרף יתרונותיו, הוא כבר לא האופציה הבלעדית. בעקבות השינויים הרבים שהעולם עובר בשנים האחרונות במגזר החברתי והעסקי, צצו אלטרנטיבות רבות ומגוונות למשרד הקלאסי, שאיתן ניתן לקיים את שגרת העבודה כסדרה מכל מקום ובכל מרחב – בין אם דיגיטלי או פיזי. כיום ניתן לעבוד מהזום, מהבית או בחדר ישיבות יוקרתי ומפנק. 

יתרונות חדרי הישיבות:

לחדרי ישיבות יש מבחר יתרונות שהופכים אותם לסביבת עבודה אטרקטיבית, כדוגמת חיסכון בעלויות תחזוקה: במשרד קבוע החברה צריכה להתמודד עם עלויות רבות של חשמל, אינטרנט, מים, חוזי שכירות ארוכים ומייגעים, וסיפוק ציוד משרדי איכותי כמו מושבים נוחים, שולחנות יציבים ועמידים, עזרים טכנולוגיים כמו מחשבים או מדפסות, פינת התרעננות עם קפה ועוגיות ועוד – על מנת שלעובדים תהיה סביבת עבודה שנעים להשתקע בה.

כאשר עוברים לחדר ישיבות מושכר, ההוצאות השוטפות מצמצמות בקנה מידה משמעותי, החברה חוסכת משאבים וסכומים רבים לטווח הרחוק, כך שבמקום שיוקדשו לטיפול ותחזוקת תשתיות המשרד הרגיל והמוכר, הם ינותבו לפיתוח החברה והשקעה בכוח האדם שמרכיב אותה.  

כמו כן, בחלל כל חברי הצוות נמצאים יחדיו למשך חלק ניכר מהיום, יכולים להירקם קשרים חדשים. עובדים רבים יכולים לנצל את הזדמנות ותחושת האינטימיות השוררת במרחב על מנת להכיר את חברי הצוות שלהם מקרוב, לגלות בהם צדדים שלא נחשפו להם בעבר וכך להרוויח חברים חדשים לחיים: למצוא שותפים פוטנציאליים לשיחות חולין בארוחת הצהריים או בהפוגות במהלך היום, ולחבור לצורך יצירת שיתופי פעולה מרתקים ומפתיעים במסגרת העבודה ואולי גם מחוצה לה. 

בנוסף, יש מבחר שירותים שלא ניתן למצוא במשרד המסורתי שהם בגדר סטנדרט במתחם הישיבות. כך מבחר העובדים בצוות יכולים ליהנות מתנאים אקסקלוסיביים הכוללים: גישה לאירועים יוקרתיים, מכשור אלקטרוני מתקדם – כמו טלוויזיות, מקרנים ומערכות שמע, אינטרנט מהיר, שירותי הסעדה מקצועיים ומיומנים עם תפריט מגוון ואיכותי. כמו כן העובדים יבלו בסביבה אסתטית, אופנתית, חדשנית שתוכננה בקפידה על ידי אדריכלים ומעצבי פנים מוכשרים על מנת לייצר נינוחות ושלווה.  

אקספו ביזנס – מתחם הישיבות האולטימטיבי

אקספו תל אביב, מרכז התערוכות, כנסים והאירועים של המדינה, מכיל מתחם עסקים מפואר הכולל 6 חדרי ישיבות להשכרה מפנקים, טכנולוגיים, ואסתטיים במיוחד. כל אחד מהחדרים קרוי על שם מוזיאון מוביל מהארץ ומהעולם כדי להדגיש שמדובר בסטנדרט אירוח ברמה בינלאומית, הכולל אינטרנט אלחוטי מהיר ויציב, מערכות סאונד, מקרנים וטלוויזיות מהחדשניות ביותר הקיימות בשוק, שירותי קייטרינג המאפשרים לנוכחים להתענג על ארוחה לבחירתם מבין האפשרויות הזמינות: בראנץ', כריכי בוקר או מאפים מתוקים. 

מלבד הפינוקים הרבים שיגרמו לכם להרגיש הכי בבית בעבודה – יתרון מרכזי של המתחם שלנו הוא מיקומו האסטרטגי, הנגיש. אקספו שוכן במרכז העיר שלעולם לא נחה, על קו התפר, נקודת המפגש בין נתיבי איילון לכבישים 5 ו-4 סמוך לתחנת רכבת האוניברסיטה ולמסוף האוטובוסים, כך שדרכי ההגעה אליו הן רבות, פשוטות ונוחות. במידה ותרצו להגיע ברכב פרטי, תופתעו לגלות חניון זמין ונוח שגם כלול במחיר השכרת החלל, שהוא הוגן ומשתלם במיוחד.  

מתחם הביזנס שלנו הוא מרשים בגודלו וביופיו ומתאים למגוון רחב של צרכים ושימושים של חברות, עסקים וארגונים רבים. אצלנו תוכלו לקיים את מבחר הפעולות הממלאות את שגרת העבודה השוטפת שלכם (אם זה ישיבות צוות, שיחות זום, חפיפות לעובדים חדשים, פגישות עסקים עם גורמים חיצוניים וכמובן אירועים ופעילויות לחברי הארגון) – ולקחת אותן לרמות הגבוהות ביותר.  רוצים להתייעץ לגבי חדר ישיבות איכותי יוקרתי ומיוחד? אנחנו פה בשבילכם!

    רוצים להתייעץ? אנחנו כאן