הפקת מסיבות ומופעים בקנה מידה בינלאומי

01/06/22

מסיבות ומופעים הם האסקפיזם המושלם, הם מאפשרים לשכוח מתלאות היום-יום לכמה רגעים, להתמסר למוזיקה ולהרגיש חלק מחוויה קולקטיבית. כדי להפיק הופעה חיה או מסיבה שתשאיר חותם, יש לבחור מתחם ראוי שיעצים את האירוע בפן האסתטי והפונקציונלי גם יחד. אקספו תל אביב, המרכז המוביל במדינה למסיבות, הופעות חיות, כנסים, תערוכות ואירועים מארח מדי שנה מגוון מופעים בינלאומיים ומסיבות לקהל הברח בסדרי גודל משתנים, הודות לביתנים המרשימים1,2 ו-10.

 

סיבה למסיבה

 

מופעים ומסיבות הם הזדמנות להתאסף יחדיו בשם אהבה משותפת לאמן, סגנון מוזיקלי או קונספט מסוים, להכיר אנשים עם מכנה משותף זהה, לפתח קשרים, להנות מהאווירה הייחודית שאופפת את המקום, לצבור חוויות. אחד האלמנטים שהופך מסיבה או מופע לאירוע חד פעמי, הוא המתחם הנבחר לקיום ההפקה, שכן הוא הדבק שמחבר את כל המשתנים האחרים יחד, מעביר את ההפקה משלב התיאוריה לפרקטיקה, מפיח בה חיים.

 

ביתנים ורסטיליים ומפוארים

 

באקספו תל אביב תגלו ביתנים אשר זמינים לכם 24/7 ומספקים את מיטב האמצעים לקיום מסיבות ומופעים בסטנדרטים בינלאומיים.

 

  1. ביתן 10 – המתחם שלנו יעמוד לרשותכם עם שלל אולמות מקצועיים מתאימים למשימה: אולם A שיכול להכיל עד 1,027 משתתפים, להתמזג עם אולם B השכן באמצעות הסרת מחיצה וכך לאפשר לכם לתכנן ביעילות רבה את האופן שבו לעצב את החלל לקראת המסיבה או המופע המתקרב. אופציה נהדרת נוספת היא אולם המליאה בביתן 10, שמציג מדי שנה תערוכות, כנסים וירידים בקנה מידה מרשים ועל כן יכול להתגבר ביעילות על כל מכשול הפקתי.

 

  1. ביתן 2 – שזכה לארח את אירויזיון 2019 מתחם ורסטילי המתפרש על פני מליאה של כ 7,000 מ"ר הכוללים חניון תת קרקעי, קומת גג שבה ניתן לקיים מסיבה תחת כיפת השמים ולהשקיף על העיר וכן מגוון רחב של אולמות תצוגה איכותיים. למשל, אולם D, שמפאת גודלו המרשים, 1,441 מ"ר הוא מתאים לקיום תערוכות, השקות, אירועי חברה ועוד מגוון הפקות מושקעות.

 

בנוסף, הוא יכול להתחבר לאולמות C ו-B הסמוכים וליצור חלל בגודל 6,384 מ"ר שישדרג את החוויה. אולם E מציע תשתית טכנולוגית מיטבית הכוללת טלוויזיה במעגל סגור, מערכת כריזה ושמע וציוד אור קולי מתקדם, שבאמצעותם תוכלו לממש את החזון למופע או מסיבה עם מוזיקה ואפקטים ויזואליים שיעניקו ערך מוסף לאירוע.

 

  1. ביתן 1 – זהו מתחם רב עוצמה המכיל חדרי ישיבות יוקרתיים לצד אולמות כנסים חדשניים בקומת המליאה, לרבות אולמות C1 ו-C2 שיכולים לשמש כל אחד מהם בנפרד (או כמקשה אחת בהסרת חציצה) כהרחבה למסיבה המתקיימת באולם המליאה המרכזי ולהפוך לתחנת התרעננות עם מטעמים ושתיה או חדר מנוחה לחברי ההפקה. אולם המליאה בביתן 1 יכול להכיל 5,000 משתתפים בעת ובעונה אחת ועל כן יכול גם לארח מופע של אמן מקומי או עולמי בקנה מידה ענק ולהפוך אותה לסיפור הצלחה.

 

ממשיכים להביט קדימה

 

אקספו תל אביב, המרכז המוביל למופעים, תערוכות, מסיבות וכנסים הוא הגוף ששם את ענף הפקות האירועים על המפה והעניק לו את המעמד הנחשק שלו הוא זוכה בימים אלו. עם רזומה מרשים שכולל הופעות חיות של גדולי האמנים בדורנו, תערוכות עולמיות, כנסים והרצאות בנושאים מגוונים, לצד מתחמים ורסטיליים ודינאמיים, הוא ממשיך להוביל את התחום קדימה, לשדרג את החוויה עבור מארגני ההפקות והאורחים גם יחד, להפוך כל מסיבה או הופעה לאירוע על זמני.  

 

אולי יעניין אתכם גם:

חדרי ישיבות להשכרה – מתחם חדשני ומפנק

כנסים ואירועים באקספו תל אביב

אינסוף אפשרויות לקיום כנסים בקנה מידה גדול

 

    רוצים להתייעץ? אנחנו כאן