נאמבר וואן: ביתן 1 הוא המקום בו הקסם קורה

21/03/22

אחד האלמנטים החשובים ביותר בהפקת אירוע, מכל סוג ובכל סדר גודל, הוא מתחם שלא רק מספק את התשתית הפיזית להקמתו אלא מעניק לו משמעות נוספת שמייצרת תחושות של השתאות והתרגשות אצל הנוכחים. בין אם ברצונכם להפיק אירוע חברה, סמינר או השתלמות עובדים, כנס, השקת מוצר או הופעה חיה של אמן גדול מחו"ל – באקספו תל אביב, המרכז המוביל במדינת ישראל לכנסים, תערוכות, הופעות והרצאות תמצאו את המתחם הכי ורסטילי, גרנדיוזי ומיוחד – ביתן 1.

 

מתאים לכל מטרה

 

ביתן 1 הוא ביתן תערוכה ענק, עם איכויות יוצאות דופן. הוא יכול להכיל בכל אחד מהחללים שלו גם יחד קרוב ל-5,000 משתתפים בעת ובעונה אחת. בכל אחת מקומות המתחם תגלו מגוון רחב של אולמות בסדרי גודל שונים המתאימים ליצירת אירועים בכל היקף וטעם שעולה על הדעת, מכנס קטן, עד בינוני וכמובן, אירוע רב משתתפים גדול ועוצמתי. 

 

זהו למעשה חלל עצום של 5,000 מטר אשר כולל 6 חדרי ישיבות בקומת הכנסים, ומבואה רחבת ידיים. כל אחד מאולמות הכנסים במתחם מכיל תשתית לוגיסטית, טכנולוגית איכותית ואפקטיבית: ציוד אורקולי, מקרן ומסך. מארגני אירועים רשאים להשתמש בכל אחד מהם בפני עצמו לקיום כנסים ותערוכות בסדר גודל קטן עד בינוני, או לחילופין, כהרחבה לאירוע שמתרחש במבואת הכניסה. 

 

לביתן התערוכה הגרנדיוזי רזומה מרשים בן שנים רבות, הכולל מגוון רחב של תערוכות, הופעות, הרצאות וכנסים בקנה מידה בינלאומי, שהופקו במקצועיות אין קץ, בדיוק רב שיורד עד לפרטים הקטנים ביותר, בסטנדרט שהוא לא פחות ממושלם.  

 

גונב את ההצגה בכל אירוע מחדש

 

מבחר החללים ואולמות תצוגה בביתן התערוכה העצום והמרהיב, ישרו את האווירה המדויקת ביותר לאירוע שלכם. באמצעות כל אחד ואחד מהם, תוכלו להשיג את מטרות האירוע בקלות ויעילות. אם ברצונכם להפיק אירוע גדול, לדוגמה, תערוכה מקצועית ולהזמין מומחים ומשפיעים בתחום הידע שלכם (תיירות, עיצוב פנים, אופטיקה), או ערב חברה לרווחת העובדים בארגון – תוכלו להשתמש באולם המליאה המפואר שלנו, על מנת לתת את הבמה הראויה להצגת הנושא, או לספק לעובדים שלכם מקום איכותי לשבור שגרה וליהנות זה מחברתו של זה. 

 

לעומת זאת, אם אתם רוצים לקיים כנס, הרצאה או תערוכה מקצועית שמיועדת לציבור משתתפים מצומצם, עומדים לרשותכם מבחר אולמות תצוגה מדהימים, כגון: אולם C6, הממוקם בקומת הגלריה של המתחם. בו תוכלו לשבת יחד בשולחנות מסוגננים, באווירה חמימה ונעימה עם מעט כיבוד ושתייה קלה ולשוחח על הפיתוחים החדשים בענף או לחלוק ידע חיוני עם קולגות בתחום או עם קהל שבא להרחיב אופקים.

 

דוגמה נוספת היא אולם C3, אשר מסוגל להכיל עד 60 משתתפים שנהנים מאווירה מתוחכמת וייחודית. אולם זה יכול לשמש גם כלאונג' מפנק, חדר מייצגים, Workshop ועוד. יתר על כן, אולמות C4+C5 מאפשרים להגדיל את השטח הקיים, בהסרת מחיצה המפרידה בין 2 האולמות השכנים, וכך למצות את הפוטנציאל הגלום בהם עד תום.

 

ולבסוף, ישנה רחבת הכניסה לביתן – רחבת רוקח, שמקושטת בדקלים גבוהים ומרשימים לכל אורכה. היא אטרקציה בפני עצמה שמייצרת הזדמנות עבור מארגני האירוע להוסיף נדבך נוסף לכנס או התערוכה – מופע חוץ נחמד לאורחים, לפני כניסתם לאולם הראשי. ברגע שהאורחים ייכנסו למתחם, יקבל את פניהם לובי מרשיםהמתאים לכנס עם רישום או קבלת פנים לפני כניסה לאירוע

 

הפקת אירועים זה ב-DNA שלנו

 

אקספו תל אביב הוא דוגמה ומופת בתחום הפקת האירועים. המרכז המפואר פעל במשך עשורים רבים לפיתוח הענף. הוא אחראי להגעתו לגדולה, תהילה ומעמד של יוקרה – בזכות הניסיון העשיר, התשוקה וביתני התערוכה הקסומים, החדשניים והייחודיים שמציעים אינספור פתרונות יצירתיים, מקוריים, אפקטיביים להפיכת כל אירוע, גדול כקטן לסיפור הצלחה.    

 

    רוצים להתייעץ? אנחנו כאן