תערוכות מקצועיות עדכניות ומרתקות

16/01/22

תערוכות מקצועיות במהותן אלו תערוכות אשר פונות לקהל יעד של אנשי מקצוע הנוגעים לתחום הידע המוצג: תיירות, קולינריה, הגנת סייבר, חינוך וכדומה. אקספו תל אביב, המרכז המוביל במדינה לתערוכות, כנסים, אירועים ומופעים, מציע מבחר עצום של אולמות וחללים מפוארים שבהם ניתן לקיים תערוכות מקצועיות ואיכותיות מכל הטעמים, הסוגים וסדרי הגודל שישאירו רושם רב על המשתתפים ויניעו את התחום קדימה. 

 

מפגש פסגה

 

תערוכות מקצועיות חוגגות את תחום הידע שבו הן עוסקות, והן לוקחות חלק פעיל בעיצובו והנעתו למחוזות חדשים, מרתקים ומרגשים. הן מהוות פלטפורמה ייחודית ליצירת מפגש פסגה בין אנשי מקצוע מהתחום, מהארץ והעולם, לאפשר להם לדון בנושאים הבוערים ביותר בתחום. להיחשף למוצרים המובילים בשוק הנוכחי, וכן לחזות בפיתוחים טכנולוגיים, מערכות, חידושים וכלים שעתידים להיות מיושמים בענף על מנת לייעל ולמנף אותו לגבהים חדשים.   

בנוסף הן הזדמנות חשובה עבור אנשי מקצוע לחלוק מהניסיון והידע עם מומחים אחרים, לעיתים גם עם קהל, ואולי אף להכין את הקרקע לשיתופי פעולה עסקיים בעתיד. במסגרת אירוע זה הם יכולים לדון זה עם זה בהשפעות על התחום, המגמות המתרחשות לנגד עיניהם, משמעויות ודרכי הפעולה שראוי ליישם על מנת לקדם את התחום, לשכלל ולעדכן אותו, כך שישפר את איכות חיי הציבור לטווח הרחוק. 

 

אולמות וחללים חדשניים ומסבירי פנים

 

באקספו תל אביב מתקיימות מדי שנה מספר רב של תערוכות מקצועיות בתחומי ידע שונים ומגוונים הנוגעים לכלל תחומי החיים: אקלים, ביטחון לאומי, תיירות, קולינריה ועוד רבים. הן מושכות קהל נכבד של אנשי מקצוע ומשפיעים בענף. 

התערוכות המקצועיות הגדולות בארץ ובעולם, מוצגות לראווה ובגאווה באולמות החדשניים, האיכותיים והאטרקטיביים ביותר במרכז, בשל החדשנות הגלומה בכל היבט בהם: מהעיצוב ועד הטכנולוגיות המצוית בהם וכן אופיים המודולרי המאפשר לעצב אותם בהתאם לנושא המבוקש והאווירה הרצויה.

אצלנו תוכלו למצוא את המתחם המושלם להפקת תערוכות מקצועיות בכל סדר גודל אפשרי. כך למשל אם תרצו לקיים תערוכה מקצועית שגם פתוחה לקהל הרחב תוכלו למקם אותה באולם המליאה של ביתן 1 המרשים שבו תוכלו לאכלס עד 5,000 אנשי מקצוע, יועצים, מומחים וציבור שמתעניין בעולם הידע, קומת הגג של ביתן 2, אולם D מביתן 2 או אולם A המפואר של ביתן 10 היפהפיה. 

במידה והתערוכה המקצועיות היא אקסקלוסיבית, מיועדת לצמרת התחום המקומית והעולמית או דמויות מפתח בלבד, ולפיכך אינטימית יותר במהותה, ניתן למקם אותה בקלות באולם B בביתן 11 האטרקטיבי, אולמות A4+A5 מביתן 10 שניתן להפוך לחלל אחד עוצמתי ומדהים, או אולם E מביתן 2 היוקרתי. 

 

עשייה ללא הפסקה

 

אקספו תל אביב הוא מרכז מוערך בעל מורשת עשייה מפוארת בתחום הפקת האירועים. הוא מציג מדי שנה תערוכות מקצועיות בקנה מידה בינלאומי. בשל המבחר העצום של אולמות, מתחמים וחללים עוצרי נשימה המכילים תשתית טכנולוגית, לוגיסטית, ועיצובית מהמעלה הראשונה. והמיקום האסטרטגי – בלב המטרופולין הכי שוקק בארץ, על קו התפר בין כביש 4 ל-5, כך שהוא נגיש להגעה בתחבורה ציבורית, אופניים, ברגל ואם מגיעים ברכב ניתן להחנות אותו באחד מאלפי החניונים הפרושים ברחבי המתחם, ולקחת חלק באירוע אקסקלוסיבי ואטרקטיבי.

 

אולי יעניין אתכם גם:

חדרי ישיבות להשכרה – מתחם חדשני ומפנק

כנסים ואירועים באקספו תל אביב

הפקת מסיבות ומופעים בקנה מידה בינלאומי

    רוצים להתייעץ? אנחנו כאן